Fotoğraf GalerisiHaber

İşin sonu: Al-Nour Ücretsiz Tıp Kampı, Cotton General Hospital

Gün, Pamuk Bölgesinde, Hadramout Valiliği’nde, beyaz suların çıkarılması ve mercek dikilmesi için Nour’un ücretsiz tıbbi kampında ve yerel ortak Al Badyh Vakfı aracılığıyla Dünya Müslüman Gençlik Meclisi – Yemen Ofisi tarafından düzenlenen kampta sona erdi. 22-28 Eylül 2020 tarihleri ​​arasında General Cotton Hastanesinde düzenlenen, Hadramout halkını hedef alan 734 vakayı inceleyen, 150 ameliyat gerçekleştiren Balsam Al Saada Medical Depot uygulaması ve Kalkınma ve İnsani Çalışmalar için Valilik ve bir dizi yerinden edilmiş kişi.
Kapanış töreninde Hadhramaut Valiliği Vadi ve Çöl İşlerinden Sorumlu Müsteşar Yardımcısı Mühendis: Hisham Al-Saeedi, vatandaşlık hizmetinin, ister devlet ister özel olsun, tüm hizmet ve geliştirme imkanları ile herhangi bir bireyin varlığının temeli olduğunu belirtti. Ülkenin içinden geçtiği istisnai şartlar altında gelen kampın, zor yaşam koşullarından geçen birçok vatandaşın yükünü hafiflettiğine dikkat çekti.
Sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler ve bağışçılar arasında çabaların paylaşımı ve koordinasyonu yoluyla gelecekte çeşitli uzmanlık alanlarında kamplar kurmayı ve yaşamın çeşitli alanlarında yerel halkın ihtiyaçlarını karşılamayı diledi.
Pamuk Hastanesi Müdürü Abdullah Al-Ay ise, hastanenin performans ve faaliyetini artırmada hastane yönetimine destek olmak için sivil toplum kuruluşları ve özel sektörün etkili ortaklığından duyduğu mutluluğu dile getirerek, vatandaşa kaliteli tıbbi hizmetlerin sağlanması.
Buna ek olarak, AlBadyh Vakfı İcra Direktörü: Adel bin Salam, kampa katılan sağlık personelinin çabalarını ve vatandaşlarına hizmet etme ve onları çalışma baskısı altında tutma çabalarını övdü. Kampı destekleyen kuruluşlara teşekkür ve takdirlerin yanı sıra valilik ve müdürlük ve hastane yönetimindeki yerel yönetimin işbirliği ile kampın kuruluş dönemi.
Kapanış törenine Pamuk Genel Müdürü Abd al-Latif al-Naqib, İlçe Yerel Meclisi Genel Sekreteri Muhammed Belacam ve kampa katılan bir dizi tıbbi ve idari personel katıldı.

مؤسسة البادية للتنمية والأعمال الإنسانية

AlBadyh Kuruluşu gelişim ve insani alanda öncü olan Yemen kuruluşlarındandır. 2001 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana insanların hayatlarının geliştirilmesi, enerjilerinin gelişim yönünde harcanması yönündeki faaliyetlerde öncülük yapmıştır. Faaliyetlerinde her zaman hedeflerinin gerçekleştirilmesi adına ortak kurumsal çalışmalara dayanmıştır. Önceliği insan olan bu kuruluş, bütün proje ve programlarında insancıl, güvenilirlik ve şeffaflık ilkelerini rehber edinmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
×

Powered by WhatsApp Chat

×