Fotoğraf GalerisiHaber

AlBadyh’in denetimi ve koordinasyonu altında ve El-Ayoun için ücretsiz tıbbi kampın başlangıcı olan WAMY’ye fon sağlanıyor

2020 yılının Eylül ayının yirmi ikinci salı sabahı, Hadramout Valiliğindeki General Qutan Hastanesinde, ücretsiz tıp kampının çalışması,
WAMY – Yemen Ofisi tarafından MS 22-30 Eylül 2020 tarihleri ​​arasında düzenlenen Genel Kutan Hastanesi’nde başlatılan ve Balsam Al Saada Medical Depot tarafından hayata geçirilen beyaz su ve implant lenslerinin çıkarılmasına başlandı. Alan ortağı Al Badyh Kalkınma ve İnsani Çalışma Vakfı, General Qutan Hastanesi ile koordineli olarak 1500 vaka incelenecek ve hastanede 150 operasyon, Dr.Ali bin Yahya başkanlığında uzman bir sağlık personeli tarafından gerçekleştirilecektir. , Oftalmoloji Danışmanı.
Açılış sırasında, Yerel Konsey Genel Sekreteri Muhammed Belajam, birçok vatandaşın ihtiyaçlarını karşılayan bu tür insani programları övdü, WAMY ve al Badyh Vakfı’nın bu özel kampı kurmadaki çabalarını ve insani ve yardım müdahalelerini takdir etti. .
Yerel Konsey Yönetim Kurulu üyesi Haddad Al-Qahoum, Suudi Arabistan Krallığı’ndaki kardeşlerin yardım ve insani yönden çabalarına ve bu tür sağlık programlarına fon sağlamalarına övgüde bulundu. WAMY, zor yaşam koşulları nedeniyle insanların çektiği acıları hafifletmek için zaman zaman bu tür programlara müdahale eder.
Buna karşılık, müdürlüğün sağlık ofisi müdürü Dr. Fathi Bahian, kamptan ve bu uzmanlığın hedeflenmesinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, diğer alanlarda ve uzmanlıklarda daha fazla kamp yapılması çağrısında bulunarak sempozyum ve bunun kanıtlarına teşekkür etti.
Genel Qutan Hastanesi Müdürü Abdullah Al-Ay ise kampın kurulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, vakaları barındıracak düzenlemelerin ve ekipmanın erken başladığını belirterek, incelemenin üç gün süreceğini belirterek, sabah ve akşam ve ardından operasyonlar hastanenin hazır olduğunu teyit ederek hastanenin içinde yapılacak Ameliyat edilecek vakaları barındırmak için
Mukalla’daki seminer ofisinin süpervizörü Profesör Fahd Saeed Bamahfouz, bu kampın, sempozyumun valiliklerde düzenleyeceği birkaç kamp içinde olduğunu belirtti: Aden, Ma’rib, Taiz, Hodeidah ve Hadramout. Sempozyumun diğer insani yönlerden müdahaleleri, Qutan kentinin seçilmesi, coğrafi konumu nedeniyle kampın kurulması, Hadramout Vadisi’nin ortasında, vadinin batı bölgelerinin hedefini kolaylaştırmak için AlBadyh’in rolüne övgüde bulunarak ve İyi koordinasyonu, hastane yönetiminin çabalarını ve olağanüstü işbirliğini takdir ediyor.
Açılışta AlBadyh Sağlık Dairesi başkanı kardeş: Faiz Aliyu, son yıllarda bu tür müdahaleleri kaçıran Qutan Müdürlüğünün bu insani dokunuşu için WAMY’ye teşekkür etti ve takdir etti. gelecek … koordinasyon düzeyine övgü İyi ve hastane yönetiminden işbirliği.
Bu müdahale, AlBadyh’in yerel, bölgesel ve uluslararası ortaklarıyla uygulamaya çalıştığı sağlık müdahaleleri çerçevesinde gelir.

مؤسسة البادية للتنمية والأعمال الإنسانية

AlBadyh Kuruluşu gelişim ve insani alanda öncü olan Yemen kuruluşlarındandır. 2001 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana insanların hayatlarının geliştirilmesi, enerjilerinin gelişim yönünde harcanması yönündeki faaliyetlerde öncülük yapmıştır. Faaliyetlerinde her zaman hedeflerinin gerçekleştirilmesi adına ortak kurumsal çalışmalara dayanmıştır. Önceliği insan olan bu kuruluş, bütün proje ve programlarında insancıl, güvenilirlik ve şeffaflık ilkelerini rehber edinmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
×

Powered by WhatsApp Chat

×