Fotoğraf GalerisiHaber

AlBadyh, Zilhicce ve Kurban 1441’in on programını tamamladı

Yemen'deki on vilayetten 156 binden fazla insan yararlanıyor

ALBadyh Kalkınma ve İnsani Yardım Vakfı – Hadramout’ta, 1441 yılı Zilhicce’nin On Günü ve Kurban Projesi’ni, Vakfın Zilhicce 1441’in on günü boyunca uyguladığı bir dizi proje ve programla sonuçlandırdı. 10 valilikte (156.009) birey dahil (24.462) aileden fazla Bunlar: Hadramout, Marib, Aden, Lahj, Hajjah, Abyan, Taiz, Al Mahwit, Al Mahrah ve Al Hudaydah. , bölgesel ve uluslararası kurum ve kuruluşlar ve bir dizi sivil toplum kuruluşu ve dernekleri ve hedef valiliklerdeki gönüllü ekiplerle koordinasyon ve ortaklık içinde.

Vakıf İcra Direktörü Sayın Adel bin Salam’a yaptığı açıklamada, yerel, bölgesel ve uluslararası kuruluşların on Zilhicce projesine verdiği büyük destek ve etkileşime ve bu yıl 1441 için fedakarlığa övgüde bulunarak teşekkürlerini ve Yemen valiliklerinde muhtaç ailelere ve yerinden edilmişlere hizmet eden bu tür projelere verdikleri destekten dolayı takdir ve teyit edildi.Ancak Vakıf, Zilhicce’nin on günü içinde 4 projenin ve kurban programlarının uygulanmasını tamamladı. : yerlerinden edilmiş ailelerin (156.009) üyeleri de dahil olmak üzere (24.462) aileler bu projelerden yararlandığı için yiyecek sepeti projesi, nakit yardım projesi, on su projesi ve kurbanlık hayvan projesi. Ve sınırlı gelire sahip olanlar, öksüzler ve muhtaçlar, ihtiyaçlarını karşılamak ve geçim sıkıntısını dindirmek ve bayram sevincini paylaşmak için, birçok ailenin içinde devam eden savaşın bir sonucu olarak yaşadığı zor yaşam koşulları ışığında ülke.
Vakıf, gıda sepeti projesinde, Marib ve Hadramout vilayetlerinde (1.102) birey de dahil olmak üzere (236) aileye fayda sağlayan bir dizi gıda sepeti dağıttı.
Nakit yardımı projesinde, yararlanıcı aile sayısı, Marib ve Hadramout vilayetlerinde (1.411) kişi de dahil olmak üzere (198) aileye ulaştı.
On su projesinde Vakıf, Taiz vilayetindeki (4.051) birey de dahil olmak üzere (810) ailenin yararlandığı bir dizi içme suyu kamyonu (kamyon) dağıttı.

Kurban projesinde, Hadramout, Aden, Lahj, Hajjah, Abyan, Marib, Taiz, Al Mahwit, Al Mahrah ve Al Hudaydah valiliklerinde (149.445) birey dahil olmak üzere (23.218) aileye ulaşıldı.
Bu projelerden yararlananların bir kısmı da Zilhicce 1441’in on sezonunda bu cömert jest ve onların yanında durma çabaları için bağışçılara ve Al Badyh Vakfı’na teşekkürlerini ve takdirlerini dile getirdi.
Al Badyh Vakfı’nın Cumhuriyet’in çoğu bölgesinin içinden geçtiği zor yaşam koşulları ışığında Zilhicce ve fedakarlığın on programını uyguladığını ve 1441 yılı için kurban projesinin uygulanmasının geldiğini belirtmek gerekir. toplumda sosyal dayanışma ilkesini oluşturur .

مؤسسة البادية للتنمية والأعمال الإنسانية

AlBadyh Kuruluşu gelişim ve insani alanda öncü olan Yemen kuruluşlarındandır. 2001 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana insanların hayatlarının geliştirilmesi, enerjilerinin gelişim yönünde harcanması yönündeki faaliyetlerde öncülük yapmıştır. Faaliyetlerinde her zaman hedeflerinin gerçekleştirilmesi adına ortak kurumsal çalışmalara dayanmıştır. Önceliği insan olan bu kuruluş, bütün proje ve programlarında insancıl, güvenilirlik ve şeffaflık ilkelerini rehber edinmiştir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
×

Powered by WhatsApp Chat

×